Nurmetsan Grup

Biz Kimiz?

Nurmetsan Grup; Reklam Malzemeleri ve Promosyon Ürünleri üreten bir sanayi şirketidir. Ahşap, Metal, Demir, Karton, Strafor, Enjeksiyon ve Plastik ve benzeri hammadde ürünleri kullanılarak üretimler yapılmaktadır. Tüm Display ürünleri için dijital baskı hizmeti vermektedir. Araç giydirme, bina giydirme ve cam giydirme yapmaktadır.Ayaklı Standlar, Masaüstü Standlar, Raflı Standlar, Askılı Standlar, Havuz/Orta Alan Standlar, Bayraklar, Çerçeveler, Broşürlükler, Panolar, Display Masalar, Fuar Ürünleri, Market Standları, 2D/3D Strafor ürünleri ve ihtiyaca yönelik pek çok özel ürün üretimi yapmaktadır.
Bünyesinde; HSReklam.com, SenkronDisplay.com, BirebirTanitim.com, SinerjiMarket.com Web Sitelerini barındırmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZDEN ÖRNEKLER

Nurmetsan Grup olarak, ürettiğimiz ürünlerden örnekler görmektesiniz. Ürettiğimiz ürünlerimizi hem Türkiye’de iç piyasaya, hem de global olarak dünyanın çeşitli ülkelerine pazarlamaktayız.

TÜM ÜRÜN MODELLERİMİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Merkeziniz, Nerede bulunuyor?

İstanbul Merkezli, Türk Şirketiyiz. Konum Bilgilerimiz için, Tıklayınız.

Hazır ölçülerde ürünler mi satıyorsunuz? Özel ölçü ile üretim yapılabilmekte midir?

Hazır olarak üretilen çeşitli ürünlerimiz olduğu gibi, müşterilerimizin taleplerine göre özel olarak üretilen ürünlerimiz bulunmaktadır. Hazır olarak üretilen ürünlerimizinden adetli olarak alınabilirken, özel olarak üretilen ürünlerimizden çok adetli olarak satış yapılmaktadır.

Ürünlerin termin süresi(üretim süresi) nedir?

Termin süreleri; Ürünlerin cinsine, Adet sayısına ve Makine parkurumuzun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu noktada, müşteri hizmetlerimiz ile irtibatat kurarak, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinizden, sesli destek alabilir miyiz?

Müşteri hizmetlerimiz ile hem mail yolu ile hem de telefon üzerinden sesli destek alabilirsiniz. Arzu ederseniz, İstanbul Mecidiyeköy’de yer almakta olan satış ofisimize gelerek yüz yüzede destek alabilirsiniz. İletişim Bilgilerimize ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Örümcek Stand Kurulum Videosu

Örnek Stand kurulum videomuzu izleyebilirsiniz. Daha fazlası için, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.